גלריות

חממת החדשנות של בילינסון מציינת שנת הישגים באמזון 21.1.2020‏

צילום: שיר חסין

השבוע ציין בי"ח בילינסון שנה להקמת חממת החדשנות שהיא בית לרעיונות חדשניים ברפואה. מטרת החממה שנפתחה בסיוע עמותת ידידי מרכז רפואי רבין בהובלת פיני כהן ואורלי מסקין ובסיוע ד"ר בעז תדמור, מור יישומים ומנוהלת על ידי הקרדיולוג, ד"ר ליאור פרל למצוא פתרונות טכנולוגיים לבעיות בתחום מערכת הבריאות. מנהלת הפרוייקטים של חממת החדשנות נעה גולומב והמנהל העסקי בנצי גרין.
זו היתה שנה פורייה בחממת החדשנות, מאות רעיונות הוצעו לפיתוח למען בריאותם ואיכות חייהם של מטופלים על ידי צוות בית החולים ובכללם רופאים ורופאות, אחים ואחיות, סניטרים ועובדי סקטורים שונים.

באירוע שהתקיים אמש באמאזון נערכה תחרות בין כלל הפרויקטים שנמצאים כעת בשלב פיתוח מתקדם יחסית כאשר חלק מהציון ינתן על ידי השופטים וחלק על ידי הקהל. הזוכה בתחרות פטנט נולד יזכה בחבילת ייעוץ מחברת context לעיצוב ואפיון משתמשים. שווי הפרס כ- 10,000 שקלים.
הפרוייקט שזכה הוא של המיילדת מיכל גרוסבלד יער - פיתוח מכשיר שיוצמד לגופה של יולדת על מנת למנוע קרעים קשים בלידות מהם סבלות נשים רבות בכל רחבי העולם.

השופטים בתחרות:
היזם ואיש העסקים קובי ריכטר, דן שוורצמן מנכ”ל של חממת MindUP, יודפת בוכריס מנהלת קרן ההון סיכון בלומברג קפיטל, פיני בן אלעזר מנכ"ל מור יישום מחקרים משירותי בריאות כללית, פרופ' רן קורנובסקי מנהל מערך הקרדיולוגיה בבילינסון, ירון יצהרי מנכ"ל מדטרוניק, אלון ברנע מנכ"ל אפקה יישומים, עו"ד גדעון פישר, חגית הנדל עוזרת מנהל בי"ח בילינסון לתכנון ולארגון ופרופ' סלומון שטמר מנהל יחידת המחקר במערך האונקולוגי בבילינסון.

בין הפרויקטים שרושמים פטנט החודש פרויקט של פרופ' ערן הדר, מנהל היחידה לרפואת אם ועובר בבילינסון שמפתח מכשיר שיסייע לרופא לבצע היפוך של עוברים במצג עכוז. הוא מקווה כי בזכות הפטנט מספר ההיפוכים המוצלחים יעלה וכך ימנעו חלק מהניתוחים קיסריים והפרוייקט שזכה של המיילדת מיכל גרוסבלד יער -מכשיר שיוצמד לגופה של יולדת על מנת למנוע קרעים קשים בלידות.


ערב הגאלה השנתי למען קידום טכנולוגי של המערך לדימות והקמת מרכז מוח 2019

צילום: שיר חסין

אירוע הגאלה השנתי של מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון) שהתקיים ב 10.12.19, במלון הילטון ת"א, למען קידום טכנולוגי של המערך לדימות והקמת מרכז מוח בבילינסון. האירוע אורגן ביוזמת עמותת ידידי מרכז רפואי רבין בראשות פנחס (פיני) כהן - יו"ר קרן נוי ויו"ר אמריקה ישראל ומנכ"לית העמותה אורלי מסקין, ובנוכחותם של תורמים וידידי בית החולים מבכירי המשק בישראל והנהלת בית החולים בראשותו של מנהל מרכז רפואי רבין ד"ר איתן וירטהיים

ערב הגאלה, שהתקיים בסימן "זרקור על העתיד ברפואה", התמקד בקידום של 3 תחומים ברפואה שפועלים בסינרגיה ליצירת רפואה חדשנית ומצוינת– מרכז המח שיוקם בבילינסון ויכלול את המערך לנוירולוגיה בניהולו של פרופ' איתן אוריאל והמערך לנוירוכירורגיה בהובלתו של ד"ר שגיא הרנוף, והמערך לדימות בראשו עומד פרופ' אלי עטר

.בערב גויסו 12.5 מיליון שח

בערב המיוחד הוענק לקרן עזריאלי אות "יקיר מרכז רפואי רבין" על תרומתם ונדיבותם המתמשכת לקידום טכנולוגי. האות הוענק לנציגת המשפחה דנה עזריאלי - יו"ר קבוצת עזריאלי ויו"ר הקרן הפילנתרופית הישראלית

הפתעת הערב היתה ילדה בת 10 שעלתה לבמה וריגשה את הנוכחים כשהודתה להם על כך שבזכותם היא וחבריה יזכו לעתיד טוב ברפואה בישראל. הערב הסתיים בהופעה סוחפת של היוצר והזמר הבינלאומי : עידן רייכל
פורום עמיתי בילינסון למען הקמת היחידה לשבץ מוחי 22.9.19

אירוע פורום עמיתי בילינסון של מרכז רפואי רבין התקיים ביום ראשון 22.09.19 ב"קומה הרביעית" בתל אביב, לטובת הקמת היחידה לשבץ מוחי.
צילום: ניר עמוס , מארק נומדר


פורום עמיתי בילינסון למען המערך לקרדיולוגיה 7.7.19

אירוע פורום עמיתי בילינסון מטעמו של המרכז הרפואי על שם רבין התקיים ביום ראשון 7.7.19 במתחם "שבע- מקום לאירועים" בתל אביב . הערב הוקדש לטובת קידום ופיתוח המערך לקרדיולוגיה בבילינסון.

צילום : שיר חסין


פורום עמיתי בילינסון למען המערך לקרדיולוגיה 7.7.19

אירוע פורום עמיתי בילינסון מטעמו של המרכז הרפואי על שם רבין התקיים ביום ראשון 7.7.19 במתחם "שבע- מקום לאירועים" בתל אביב . הערב הוקדש לטובת קידום ופיתוח המערך לקרדיולוגיה בבילינסון.


צילום: ניר עמוס


פורום עמיתי בילינסון למען המערך לקרדיולוגיה 7.7.19

אירוע פורום עמיתי בילינסון מטעמו של המרכז הרפואי על שם רבין התקיים ביום ראשון 7.7.19 במתחם "שבע- מקום לאירועים" בתל אביב. הערב הוקדש לטובת קידום ופיתוח המערך לקרדיולוגיה בבילינסון.צילום: אביב חופיערב הגאלה בסימן בינלאומיות - 2018

צילום: שיר חסין

מצוינות בינלאומית:

10.5 מיליון ₪ נתרמו בערב הגאלה השנתי של

ידידי מרכז רפואי רבין- בי"ח בילינסון

הערב עמד בסימן מצוינות בינלאומית

והוקדש לפיתוח המערך לגסטרואנטרולוגיה

-------------

באירוע הוענק "אות יקירי מרכז רפואי רבין"

לברוריה ודוד ויסמן על פועלם לאורך השנים

לקידומו של בית החולים

----------------------

אירוע הגאלה השנתי של מרכז רפואי רבין התקיים אמש במלון הילטון ת"א לטובת פיתוח המערך לגסטרואנטרולוגיה בבילינסון. האירוע אורגן ביוזמת עמותת ידידי מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון) בראשות פנחס (פיני) כהן יו"ר קרן נוי ויו"ר אמריקה ישראל ובנוכחותם של תורמים וידידי בית החולים מבכירי המשק הישראלי והנהלת בית החולים. עוד קיבלו את פני הבאים: ד"ר ערן הלפרן, מנהל בית חולים בילינסון, פרופ' איריס דותן מנהלת המערך לגסטרואנטרולוגיה בבילינסון ואורלי מסקין מנכ"ל העמותה.

באירוע ציינו והוקירו את הפעילות הבינלאומית של בילינסון שנמצא בקדמת הבמה יחד עם מרכזים מובילים בעולם. הפעילות הבינלאומית הענפה של בית החולים כוללת שיתופי פעולה עם מרכזי הרפואה הגדולים בעולם. בין שיתופי הפעולה הקמת מרכז רב תחומי למחלות הכבד, שידור טיפולים במערך הקרדיולוגי בlive לרופאים בכל העולם, הגדלת מאגר השתלות האיברים במסגרת שת"פ עם קפריסין.

בערב המיוחד הוענק לברוריה ודוד ויסמן, אות "יקירי מרכז רפואי רבין" על פועלם ותרומתם יוצאת הדופן לקידום הבריאות בישראל באמצעות פיתוח קשרים בינלאומיים וסיוע בפיתוח תשתיות רפואיות.

ברוריה ודוד ויסמן פועלים רבות לקידום מחקר פורץ דרך בבילינסון ולקידומו של בית החולים. הם יזמו ועודדו הקמת תשתית בינלאומית עם קהילת דאלאס ובית החולים, southwestern medical center UT, מהמובילים בעולם, להחלפת ידע רפואי ולפיתוח מחקרים משותפים.

החיבור בין שני המוסדות הרפואיים נעשה על ידי דודי ויסמן, בזכותו נחתם הסכם חשוב ומשמעותי בהיקף של 2 מיליון דולר שנחתם בין בילינסון למרכז הרפואי המוביל UT Southwestern Medical Center בטקסס, ארה"ב. ד"ר דניאל פודולסקי, מנהל המרכז הרפואי היוקרתי מטקסס , הגיע במיוחד לישראל לאירוע הגאלה.

פיני (פנחס) כהן איש עסקים ויו"ר עמותת ידידי מרכז רפואי רבין (בילינסון): "בזכות אנשים פרטיים, חברות וארגונים, שנרתמו למען בית החולים, הצלחנו השנה לגייס לאירוע סכום מרשים ביותר של 10.5 מיליון ש"ח לטובת פיתוח המערך לגסטראנטרולוגיה.

אנחנו יודעים שכל מערכת ציבורית מתמודדת עם קשיים ואתגרים רבים, הקשיים הללו מחייבים אותנו, כתורמים וכשותפים, למצוא ולהתוות מסלול שיוביל את בילינסון לשיאים חדשים ולנתיבים של מצוינות וקדמה"

ד"ר ערן הלפרן מנהל מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון): "מיום היווסדו נחשב בילינסון כפורץ דרך ברפואה הישראלית. אני גאה לעמוד בראש צוות שבזכותו אני יכול לומר שאנו עומדים ברמה אחת עם המרכזים המובילים בעולם. בילינסון ממשיך לפרוץ גבולות ולהיות חוד החנית במערכת הבריאות תוך שמירה על החום האנושי, והאכפתיות למטופל.

ערב זה מוקדש לפיתוח המערך לגסטרואנטרולוגיה בבילינסון שעבר בשנים האחרונות מהפך של ממש. בזכות מנהלת מערך הגסטרואנטרולוגיה, פרופ' איריס דותן, ששמה דגש על הצבת המטופל במרכז ועל מצוינות מחקרית ורפואית נמצא המערך ברמה אחת עם המרכזים המובילים בעולם וזוכה להכרה בינלאומית.

בערב הנחה והופיע ליאור סושארד, אמן החושים הבינלאומי, בהתנדבו

תוכן אמנותי ובימוי: שילה גלאי ודני קסון

הפקה: אייל נאור, יפעת טלבי EXP.
קטגוריות נוספות

;