גלריות

פורום עמיתי בילינסון למען הקמת היחידה לשבץ מוחי 22.9.19

אירוע פורום עמיתי בילינסון של מרכז רפואי רבין התקיים ביום ראשון 22.09.19 ב"קומה הרביעית" בתל אביב, לטובת הקמת היחידה לשבץ מוחי.
צילום: ניר עמוס , מארק נומדר


פורום עמיתי בילינסון למען המערך לקרדיולוגיה 7.7.19

אירוע פורום עמיתי בילינסון מטעמו של המרכז הרפואי על שם רבין התקיים ביום ראשון 7.7.19 במתחם "שבע- מקום לאירועים" בתל אביב . הערב הוקדש לטובת קידום ופיתוח המערך לקרדיולוגיה בבילינסון.

צילום : שיר חסין


פורום עמיתי בילינסון למען המערך לקרדיולוגיה 7.7.19

אירוע פורום עמיתי בילינסון מטעמו של המרכז הרפואי על שם רבין התקיים ביום ראשון 7.7.19 במתחם "שבע- מקום לאירועים" בתל אביב . הערב הוקדש לטובת קידום ופיתוח המערך לקרדיולוגיה בבילינסון.


צילום: ניר עמוס


פורום עמיתי בילינסון למען המערך לקרדיולוגיה 7.7.19

אירוע פורום עמיתי בילינסון מטעמו של המרכז הרפואי על שם רבין התקיים ביום ראשון 7.7.19 במתחם "שבע- מקום לאירועים" בתל אביב. הערב הוקדש לטובת קידום ופיתוח המערך לקרדיולוגיה בבילינסון.צילום: אביב חופיערב הגאלה בסימן בינלאומיות - 2018

צילום: שיר חסין

מצוינות בינלאומית:

10.5 מיליון ₪ נתרמו בערב הגאלה השנתי של

ידידי מרכז רפואי רבין- בי"ח בילינסון

הערב עמד בסימן מצוינות בינלאומית

והוקדש לפיתוח המערך לגסטרואנטרולוגיה

-------------

באירוע הוענק "אות יקירי מרכז רפואי רבין"

לברוריה ודוד ויסמן על פועלם לאורך השנים

לקידומו של בית החולים

----------------------

אירוע הגאלה השנתי של מרכז רפואי רבין התקיים אמש במלון הילטון ת"א לטובת פיתוח המערך לגסטרואנטרולוגיה בבילינסון. האירוע אורגן ביוזמת עמותת ידידי מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון) בראשות פנחס (פיני) כהן יו"ר קרן נוי ויו"ר אמריקה ישראל ובנוכחותם של תורמים וידידי בית החולים מבכירי המשק הישראלי והנהלת בית החולים. עוד קיבלו את פני הבאים: ד"ר ערן הלפרן, מנהל בית חולים בילינסון, פרופ' איריס דותן מנהלת המערך לגסטרואנטרולוגיה בבילינסון ואורלי מסקין מנכ"ל העמותה.

באירוע ציינו והוקירו את הפעילות הבינלאומית של בילינסון שנמצא בקדמת הבמה יחד עם מרכזים מובילים בעולם. הפעילות הבינלאומית הענפה של בית החולים כוללת שיתופי פעולה עם מרכזי הרפואה הגדולים בעולם. בין שיתופי הפעולה הקמת מרכז רב תחומי למחלות הכבד, שידור טיפולים במערך הקרדיולוגי בlive לרופאים בכל העולם, הגדלת מאגר השתלות האיברים במסגרת שת"פ עם קפריסין.

בערב המיוחד הוענק לברוריה ודוד ויסמן, אות "יקירי מרכז רפואי רבין" על פועלם ותרומתם יוצאת הדופן לקידום הבריאות בישראל באמצעות פיתוח קשרים בינלאומיים וסיוע בפיתוח תשתיות רפואיות.

ברוריה ודוד ויסמן פועלים רבות לקידום מחקר פורץ דרך בבילינסון ולקידומו של בית החולים. הם יזמו ועודדו הקמת תשתית בינלאומית עם קהילת דאלאס ובית החולים, southwestern medical center UT, מהמובילים בעולם, להחלפת ידע רפואי ולפיתוח מחקרים משותפים.

החיבור בין שני המוסדות הרפואיים נעשה על ידי דודי ויסמן, בזכותו נחתם הסכם חשוב ומשמעותי בהיקף של 2 מיליון דולר שנחתם בין בילינסון למרכז הרפואי המוביל UT Southwestern Medical Center בטקסס, ארה"ב. ד"ר דניאל פודולסקי, מנהל המרכז הרפואי היוקרתי מטקסס , הגיע במיוחד לישראל לאירוע הגאלה.

פיני (פנחס) כהן איש עסקים ויו"ר עמותת ידידי מרכז רפואי רבין (בילינסון): "בזכות אנשים פרטיים, חברות וארגונים, שנרתמו למען בית החולים, הצלחנו השנה לגייס לאירוע סכום מרשים ביותר של 10.5 מיליון ש"ח לטובת פיתוח המערך לגסטראנטרולוגיה.

אנחנו יודעים שכל מערכת ציבורית מתמודדת עם קשיים ואתגרים רבים, הקשיים הללו מחייבים אותנו, כתורמים וכשותפים, למצוא ולהתוות מסלול שיוביל את בילינסון לשיאים חדשים ולנתיבים של מצוינות וקדמה"

ד"ר ערן הלפרן מנהל מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון): "מיום היווסדו נחשב בילינסון כפורץ דרך ברפואה הישראלית. אני גאה לעמוד בראש צוות שבזכותו אני יכול לומר שאנו עומדים ברמה אחת עם המרכזים המובילים בעולם. בילינסון ממשיך לפרוץ גבולות ולהיות חוד החנית במערכת הבריאות תוך שמירה על החום האנושי, והאכפתיות למטופל.

ערב זה מוקדש לפיתוח המערך לגסטרואנטרולוגיה בבילינסון שעבר בשנים האחרונות מהפך של ממש. בזכות מנהלת מערך הגסטרואנטרולוגיה, פרופ' איריס דותן, ששמה דגש על הצבת המטופל במרכז ועל מצוינות מחקרית ורפואית נמצא המערך ברמה אחת עם המרכזים המובילים בעולם וזוכה להכרה בינלאומית.

בערב הנחה והופיע ליאור סושארד, אמן החושים הבינלאומי, בהתנדבו

תוכן אמנותי ובימוי: שילה גלאי ודני קסון

הפקה: אייל נאור, יפעת טלבי EXP.
ערב הגאלה השנתי בסימן בינלאומיות - 2018

צילום אביב חופי

10.5 מיליון ש"ח נתרמו בערב הגאלה השנתי של ידידי מרכז רפואי רבין למען פיתוח המערך לגסטרואנטרולוגיה בניהולה של פרופ' איריס דותן. יקירי מרכז רפואי רבין לשנת 2018, ברוריה ודוד ויסמן, על פועלם למען פיתוח מצויינות בינלאומית וקשרי מחקר עם בית החולים האוניברסיטאי UT בדאלאס. בין המארחים: פנחס (פיני) כהן - יו"ר עמותת הידידים, ד"ר ערן הלפרן - מנהל מרכז רפואי רבין, אורלי מסקין - מנכ"ל עמותת הידידים. הנחיה ומופע בהתנדבות: אמן החושים הבינלאומי, ליאור סושרד, הפקה: אייל נאור, יפעת טלבי, EXP, תוכן ובימוי: שילה גלאי ודני קסון, עיצוב: שלומי אילני, הילטון תל אביבפורום מובילי בילינסון 19.10.18

פורום מובילי בילינסון סוגרים את השנה במסיבה ומדברים על "האבולוציה של היופי בעולם הרפואה" .

את בוקר יום שישי 19.10.18, פתחו חברי "פורום המובילים הצעירים של בילינסון" ב"חדרפרטי" תל אביב, שם התקיים אירוע של עמותת ידידי המרכז הרפואי רבין.

מטרת המפגש קידום החממה הטכנולוגית המוקמת על ידי העמותה, אותה מוביל ד"ר ליאור פרל, מהמערך הקרדיולוגי בבית החולים.

במוקד המפגש עמדו שתי הרצאות: האחת על הקשר שבין טכנולוגיה וכירורגיה פלסטית, אותה העביר ד"ר דין עד אל, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים , השנייה עסקה בחקר המוח בתהליכי יצירה, אותה העביר ד"ר יהונתן רינר.

קרדיט צילום: שיר חסין, אביב חופי
פורום צעירי בילינסון למען נוירוכירורגיה

באווירה יפואית ובסימן "עולם המציאות הוירטואלית בחדר ניתוח", הגיעו אנשי עסקים מ"פורום הצעירים" של עמותת ידידי ביה"ח לבית קנדינוף ביפו, אשר נתרם לרגל האירוע, יום א, 10.6.18. האירוע ביוזמת עו"ד (רו"ח) דניאל פסרמן שותף במשרד עו"ד גורניצקי, ורעייתו מיכל. הערב נפתח בהדמיה מרתקת של ד"ר הרנוף שכללה הדגמה של משקפי מציאות מדומה ותלת מימד בחדר ניתוח. אמן החושים נמרוד הראל, שנרתם בהתנדבות, סחף את הקהל למסע ברכבת הרים אל תוך התת מודע! ד"ר נתנאל בן שלום סיפר על יום בחיי מתמחה במחלקה. הוקרן סרט על מתמחי המחלקה, בתרומת יורם אלטמן, מבעלי גרויטי, שאף רתם את שושי ואודי הפקות, הבמאי אביב מערבי והצלם טובי הוכשטיין. הערב נסגר במסיבה יפואית אל תוך הלילה, תרומת די ג'יי אדוארדו אל קמינו. על האוכל הופקד ד"ר שקשוקה, שתרם בנדיבות שווארמה, שקשוקה, ממולאים ושאר מטעמי יפו. היין נתרם ע"י יקב פלטר.
צילום: שיר חסין ואביב חופי

קטגוריות נוספות

;